Пуховики з хутром від Twinset
Жіночий довгий пуховик з хутром
25 272 20 218 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 | 44 | 46 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + |
Опис
Жіночий пуховик Twin Set. Модель теракотового кольору. Застібка на блискавку. Дві кишені спереду. Пояс по талії із брендовою бляшкою. Вставка із хутра.
| Жіночий довгий пуховик з хутром від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_2089 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Пуховики з хутром |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Зима 2022 - 2023 |
| Доступні розміри | 40, 42, 44, 46 |
| Колір | Помаранчевий |
| Артикул виробника | 222TT2211 02880 |
Склад
100% Polyester Filler: 90% White duck down 10% White duck feather
Розмір і крій
| Жіночий довгий пуховик з хутром від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_2089
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок
























