Довгі пуховики від Bogner
Жіночий чорний довгий пуховик
55 328 44 262 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Жіноча куртка Bogner. Модель чорного кольору. Пухове наповнення. Прямий крій. Високий комір з відстібним капюшоном. Застібка на блискавку та кнопки. Брендовий логотип на рукаві. Рукава з еластичними манжетами. Дві бічні кишені.
| Жіночий чорний довгий пуховик від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5315 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 40 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | 4607 BEATE-D1 6550-971 |
Склад
100%Duck down
Розмір і крій
| Жіночий чорний довгий пуховик від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5315
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














