Black Friday 2022 від Tosca Blu
Жіночий бордовий пуховик з хутром
19 344 15 475 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 |
|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + |
Опис
Жіночий пуховик Tosca Blu бордового кольору. Модель приталена з широким низом. Жіночий пуховик Тоска Блу з хутряним коміром і поясом.
| Жіночий бордовий пуховик з хутром від Tosca Blu деталі: | |
| Код товару | TOSCA_BLU_722 |
| Бренд | Tosca Blu |
| Тип | Black Friday 2022 |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2022 |
| Доступні розміри | 40 |
| Колір | Бордовий |
| Артикул виробника | 722 |
Склад
100% полиэстер
Розмір і крій
| Жіночий бордовий пуховик з хутром від Tosca Blu розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TOSCA_BLU_722
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















