сорочки від HUGO
Жіночий бордовий костюм в смужку
21 268 17 014 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + | + | + |
Опис
Жіноча костюм Hugo. Модель бордового кольору. Принт в смужку та брендові логотипи. Вільний крій. Класичний комір. Застібка на гудзики. Прямі штани з еластичним поясом.
| Жіночий бордовий костюм в смужку від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10408 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | сорочки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 32, 34, 36, 38, 40, 42 |
| Колір | Бордовий |
| Артикул виробника | 50553528 963 |
Склад
100% Polyester (51% recycled)
Розмір і крій
| Жіночий бордовий костюм в смужку від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10408
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














