Кофти та Светри від Emporio Armani
Жіночий бежевий светр з альпаки
15 288 12 230 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + | + |
Опис
Жіночий светр Emporio Armani. Модель бежевого кольору. Прямий крій. Кругла горловина. Довгий рукав. У складі вовна.
| Жіночий бежевий светр з альпаки від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11151 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, M, L, XL |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | EW002677 AF20133 U1144 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 70% ALPACA WOOL, 30% POLYAMIDE
Розмір і крій
| Жіночий бежевий светр з альпаки від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11151
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















