Класичний піджак від Elisabetta Franchi
Жіночий білий жакет з необробленим зрізом
26 104 20 883 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 | 44 | 46 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + | + |
Опис
Жіночий жакет Elisabetta Franchi. Модель білого кольору. Приталений крій. Структуровані плечі. Відкладний лацкан. Прикрашений декоративними швами вздовж виробу. Застібка на ґудзик. Необроблений низ виробу.
| Жіночий білий жакет з необробленим зрізом від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_2377 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Класичний піджак |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 40, 42, 44, 46 |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | GI21661E2360 |
Склад
96%polyester 04%elastane
Розмір і крій
| Жіночий білий жакет з необробленим зрізом від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_2377
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















