Класичні спортивні костюми від EA7
Жіночий білий костюм з триколірним лампасом
13 832 11 066 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXS | M |
|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + |
Опис
Жіночий костюм EA7. Модель білого кольору. Застібка на блискавку. Брендовий логотип. Дві бічні кишені. Еластичний пояс. У складі бавовна.
| Жіночий білий костюм з триколірним лампасом від EA7 деталі: | |
| Код товару | EA7_11023 |
| Бренд | EA7 |
| Тип | Класичні спортивні костюми |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XXS, M |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 7W001226 AF12660 U0002 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 63% COTTON, 37% POLYESTER SWEATSHIRT RIB DETAILS: 95% COTTON, 5% ELASTANE SWEATSHIRT TAPE: 100% POLY
Розмір і крій
| Жіночий білий костюм з триколірним лампасом від EA7 розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EA7_11023
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















