Джинси від Emporio Armani
Жіночі темно-сині джинси J4G
13 520 9 464 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 26 |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Жіночі джинси Emporio Armani. Модель темно-синього кольору. Застібка на замок і один гудзик. Прямий крій. Чотири кишені. Посадка J4G.
| Жіночі темно-сині джинси J4G від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10743 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 26 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | EW001119 AF12676 MB001 |
Склад
COTTON 100% - LEATHER LABEL: BOVINE LEATHER 100%
Розмір і крій
| Жіночі темно-сині джинси J4G від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10743
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок































