Брюки від Max Mara
Жіночі спортивні штани з лампасами
9 880 7 904 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | L |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | - | + | + |
| DiForte Verde | + | - | + |
Опис
Жіночі штани Max Mara. Модель бежевого кольору. Вільний крій. Контрастні лампаси з обох сторін виробу. Еластична резинка на талії. Шнурівка для регулювання об’єму.
| Жіночі спортивні штани з лампасами від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1897 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, L |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 2615781051 003 |
Склад
fabric 72% Cotton, 28% Polyester
Розмір і крій
| Жіночі спортивні штани з лампасами від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1897
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















