Джинси від Emporio Armani
Жіночі сині прямі джинси
14 248 7 124 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 26 | 27 | 28 |
|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + |
Опис
Жіночі джинси Emporio Armani. Синій колір моделі. Прямий крій. Бічні кишені. Висока талія.
| Жіночі сині прямі джинси від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9239 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | 26, 27, 28 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 3D2J5A 2DBHZ 0941 |
Склад
LYOCELL 83% COTTON 15% ELASTANE 02%
Розмір і крій
| Жіночі сині прямі джинси від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9239
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок































