Джинси від Emporio Armani
Жіночі сині джинси прямого крою
11 336 9 069 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 30 |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Жіночі джинси Emporio Armani. Модель синього кольору. Прямий крій. Висока посадка. П’ять кишень. Застібка на блискавку та ґудзики. Шкіряна бірка з логотипом.
| Жіночі сині джинси прямого крою від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_10988 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 30 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | EW000736 AF18421 MB001 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 96% COTTON, 4% ELASTOMULTIESTER LEATHER LABEL: 100% BOVINE LEATHER
Розмір і крій
| Жіночі сині джинси прямого крою від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_10988
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок































