Брюки від HUGO BOSS
Жіночі вовняні штани
26 572 18 600 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 | 38 | 40 |
|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | + |
Опис
Жіночі штани Hugo Boss. Модель молочного кольору. Застібка на блискавку та металевий гачок. Дві бічні кишені. Натуральна шерсть.
| Жіночі вовняні штани від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_6281 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | 34, 38, 40 |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 50505065 118 |
Склад
100% Virgin wool
Розмір і крій
| Жіночі вовняні штани від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_6281
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






















