Брюки від Marella
Жіночі шерстяні брюки на зав’язках
11 232 8 986 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 44 | 46 | 48 |
|---|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + | + |
Опис
Жіночі брюки Marella. Модель сірого кольору. Прямий крій. Позаду дві декоративні кишені. Еластичний пояс із шнурком для регулювання. Дві прорізні кишені спереду.
| Жіночі шерстяні брюки на зав’язках від Marella деталі: | |
| Код товару | MARELLA_2 |
| Бренд | Marella |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 44, 46, 48 |
| Колір | |
| Артикул виробника | 2523136025 004 |
Склад
Fabric 54% Virgin wool, 30% Polyester, 16% Viscose - Exclusive of decoration
Розмір і крій
| Жіночі шерстяні брюки на зав’язках від Marella розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MARELLA_2
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















