Джинси від HUGO BOSS
Жіночі сірі джинси з низькою посадкою
10 608 8 486 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 27 | 28 |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Жіночі джинси Hugo Boss. Модель сірого кольору. Низька посадка. П’ять кишень. Позаду нашивка з логотипом.
| Жіночі сірі джинси з низькою посадкою від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_8757 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 27, 28 |
| Колір | Сірий |
| Артикул виробника | 50536599 011 |
Склад
99% Cotton 1% Elastane
Розмір і крій
| Жіночі сірі джинси з низькою посадкою від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_8757
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















