Брюки від Elisabetta Franchi
Жіночі прямі чорні брюки
14 924 11 939 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 40 | 42 | 44 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | + | + |
Опис
Жіночі брюки Elisabetta Franchi. Модель чорного кольору. Прямий крій. Висока посадка. Застібка на блискавку та гачок. Металевий брендовий логотип. Дві кишені ззаду.
| Жіночі прямі чорні брюки від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_2336 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 38, 40, 42, 44 |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | PA16761E2110 |
Склад
98%pl02%ea
Розмір і крій
| Жіночі прямі чорні брюки від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_2336
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























