Джинси від Bogner
Жіночі молочні прямі штани
14 716 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 27 | 29 |
|---|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + | + |
Опис
Жіночі штани Bogner. Модель молочного кольору. Вільний крій. Застібка на блискавку та гудзик. Кишені. Металевий логотип бренду.
| Жіночі молочні прямі штани від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5521 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 27, 29 |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 1618 RICA-2 1267-133 |
Склад
71% Cotton 29% Lyocel
Розмір і крій
| Жіночі молочні прямі штани від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5521
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















