Лижні костюми від Bogner
Жіночі лижні штани
23 524 18 819 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | L |
|---|---|
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | + |
Опис
Жіночі брюки Bogner. Модель білого кольору. Асиметрична сточка. Застібка-кліпса з брендовим тисненням. Дві кишені на блискавку. Приталений крій.
| Жіночі лижні штани від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_002 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Лижні костюми |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | L |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | FRANZI2 |
Склад
88% polyester 12% elastane
Розмір і крій
| Жіночі лижні штани від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_002
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















