Брюки від Elisabetta Franchi
Жіночі червоні штани
13 572 10 858 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 42 |
|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + |
Опис
Жіночі штани Elisabetta Franchi. Модель червоного кольору. Дві кишені спереду. Блискавка збоку.
| Жіночі червоні штани від Elisabetta Franchi деталі: | |
| Код товару | ELISABETTA_FRANCHI_1636 |
| Бренд | Elisabetta Franchi |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2022 - 2023 |
| Доступні розміри | 42 |
| Колір | Червоний |
| Артикул виробника | PA02526E2 |
Склад
84% Poliamid 16% Elastane
Розмір і крій
| Жіночі червоні штани від Elisabetta Franchi розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ELISABETTA_FRANCHI_1636
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















