Джинси від Emporio Armani
Жіночі джинси з високою талією
14 248 7 124 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 28 |
|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + |
Опис
Жіночі джинси Emporio Armani. Блакитний колір моделі. Висока талія. Бічні кишені. Металевий логотип. Прямий крій.
| Жіночі джинси з високою талією від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_9238 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | 28 |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | 3D2J36 2DY4Z 0943 |
Склад
COTTON 72% POLYESTER 17% VISCOSE 09% ELASTANE 02%
Розмір і крій
| Жіночі джинси з високою талією від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_9238
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






























