Джинси від Max Mara
Жіночі джинси з накладними кишенями
11 960 8 372 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 |
|---|---|
| DiForte Verde | + |
Опис
Жіночі джинси Max Mara. Модель темно-синього кольору. Великі накладні кишені збоку. Ремінець з пряжкою позаду. Контрастні шви. Застібка на блискавку та гудзик.
| Жіночі джинси з накладними кишенями від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_867 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | 38 |
| Колір | Темно-синій |
| Артикул виробника | 2351860233 |
Склад
100% cotton
Розмір і крій
| Жіночі джинси з накладними кишенями від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_867
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






















