Джинси від Karl Lagerfeld
Жіночі джинси блакитного кольору
15 132 12 106 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 26 | 27 | 28 |
|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + |
Опис
Жіночі джинси Karl Lagerfeld. Модель блакитного кольору. Застібка на гудзик та блискавку. Натуральна бавовна. Прямий крій. Брендовий логотип.
| Жіночі джинси блакитного кольору від Karl Lagerfeld деталі: | |
| Код товару | KARL_LAGERFELD_306 |
| Бренд | Karl Lagerfeld |
| Тип | Джинси |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 26, 27, 28 |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | B1W10047 823 |
Склад
100%CO
Розмір і крій
| Жіночі джинси блакитного кольору від Karl Lagerfeld розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: KARL_LAGERFELD_306
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















