Брюки від Red Valentino
Жіночі брюки із завищеною талією
26 208 20 966 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіночі брюки Red Valentino з завищеною талією. Модель широкого крою в клітку, талія регулюється поясом. Універсальна модель, яка підійде для особливих випадків а так само для офісної роботи.
| Жіночі брюки із завищеною талією від Red Valentino деталі: | |
| Код товару | RED_VALENTINO_230 |
| Бренд | Red Valentino |
| Тип | Брюки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2021 - 2022 |
| Доступні розміри | 40 |
| Колір | Темно-сірий |
| Артикул виробника | UR0RBD205DF |
Склад
34% poyester 33%viscoza 32%wool 18% elastane
Розмір і крій
| Жіночі брюки із завищеною талією від Red Valentino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RED_VALENTINO_230
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок























