Футболки та Поло від Karl Lagerfeld
Жіноча бавовняна майка білого кольору
5 876 4 701 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | M | L |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + | + |
Опис
Жіноча майка Karl Lagerfeld. Модель білого кольору. Брендовий логотип. Натуральна бавовна.
| Жіноча бавовняна майка білого кольору від Karl Lagerfeld деталі: | |
| Код товару | KARL_LAGERFELD_315 |
| Бренд | Karl Lagerfeld |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, M, L |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | B1W17015 100 |
Склад
97%OCO 3%EA
Розмір і крій
| Жіноча бавовняна майка білого кольору від Karl Lagerfeld розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: KARL_LAGERFELD_315
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















