Худі та світшоти від Max Mara
Жіноча темно-сіра олімпійка
10 920 5 460 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXL |
|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + |
Опис
Жіноча олімпійка Max Mara. Модель темно-сірого кольору. Вільний крій. V-подібний виріз. Об’ємний капюшон із зав’язками. Довгі рукави.
| Жіноча темно-сіра олімпійка від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1732 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Худі та світшоти |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XXL |
| Колір | Темно-сірий |
| Артикул виробника | 2525926021 001 |
Склад
Jersey fabric 75% Modal, 14% Polyamide, 11% Elastane
Розмір і крій
| Жіноча темно-сіра олімпійка від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1732
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















