Кофти та Светри від Ralph Lauren
Жіноча вовняна жилетка
10 816 8 653 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | L |
|---|---|---|
| Paul&Shark Львов, Площа Соборна, 14 +380 63 066 78 88 | + | + |
Опис
Жіноча жилетка Ralph Lauren. Модель синього кольору. Гругла горловина. Фактурна в’язка. Логотип бренду. У складі вовна та кашемір.
| Жіноча вовняна жилетка від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_3208 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Кофти та Светри |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | S, L |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 211972134001 |
Склад
80% wool 20% cashmere
Розмір і крій
| Жіноча вовняна жилетка від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_3208
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















