Довгі пуховики від Max Mara
Жіноча пухова двостороння куртка
42 640 34 112 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 40 | 42 |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + |
Опис
Жіноча куртка Max Mara. Двостороння модель зеленого кольору. Застібка на замок та заклепки. Дві кишені спереду. Капюшон. Пояс по талії. Натуральне утеплення.
| Жіноча пухова двостороння куртка від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1247 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Довгі пуховики |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 38, 40, 42 |
| Колір | Зелений |
| Артикул виробника | 2425496072 008 |
Склад
Fabric 53% Polyester, 24% Cotton, 23% Polyamide Inner fabric 100% Polyamide With quilting in Quilting virgin down - Excl
Розмір і крій
| Жіноча пухова двостороння куртка від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1247
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














