Футболки та Поло від Max Mara
Жіноча майка в смужку молочного кольору
7 904 6 323 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноча майка Hugo Boss. Модель молочного кольору. Все поверхня вкрита чорними смужками. Кругла горловина. Прямий крій.
| Жіноча майка в смужку молочного кольору від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1882 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Молочний |
| Артикул виробника | 2615361121 010 |
Склад
fabric 77% Viscose, 23% Polyester
Розмір і крій
| Жіноча майка в смужку молочного кольору від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1882
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






















