Футболки та Поло від Marella
Жіноча майка білого кольору
4 680 3 744 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S | XL |
|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + |
Опис
Жіноча майка Marella. Модель білого кольору. Приталений крій.
| Жіноча майка білого кольору від Marella деталі: | |
| Код товару | MARELLA_60 |
| Бренд | Marella |
| Тип | Футболки та Поло |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | S, XL |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 2613941034 006 |
Склад
Jersey fabric 92% Viscose, 08% Elastane
Розмір і крій
| Жіноча майка білого кольору від Marella розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MARELLA_60
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















