домашній одяг від HUGO
Жіноча коричнева оксамитова піжама
8 424 6 739 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + | + | + | + | + |
Опис
Жіноча піжама Hugo. Модель коричневого кольору. Вільний крій. Комір з лацканами. Застібка на гудзики. Кишеня з брендовим логотипом на грудях. Довгий рукав. Еластична резинка на талії.
| Жіноча коричнева оксамитова піжама від HUGO деталі: | |
| Код товару | HUGO_10231 |
| Бренд | HUGO |
| Тип | домашній одяг |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, M, L, XL |
| Колір | Коричневий |
| Артикул виробника | 50550047 010 |
Склад
75% Viscose 25% Polyamide
Розмір і крій
| Жіноча коричнева оксамитова піжама від HUGO розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_10231
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















