Класичні футболки від HUGO BOSS
Жіноча кашемірова кофта на короткий рукав
14 872 11 898 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | M |
|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + |
Опис
Жіноча кофта Hugo Boss. Модель бежевого кольору. Прямий крій. Короткий рукав. Кругла горловина. Еластичні манжети та низ виробу. Натуральний кашемір.
| Жіноча кашемірова кофта на короткий рукав від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10813 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Класичні футболки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, M |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 50550873 275 |
Склад
100% Cashmere
Розмір і крій
| Жіноча кашемірова кофта на короткий рукав від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10813
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















