Класичні футболки від HUGO BOSS
Жіноча блакитна футболка з логотипом
2 652 2 122 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | M | L |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + | + |
Опис
Жіноча футболка Hugo Boss. Модель блакитного кольору. Прямий крій. Короткий рукав. Кругла горловина. Брендовий логотип на грудях.
| Жіноча блакитна футболка з логотипом від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_10661 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Класичні футболки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, M, L |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | 50506973 431 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Жіноча блакитна футболка з логотипом від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_10661
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














