Футболки без рукавів від Philipp Plein
Жіноча блакитна футболка без рукавів
26 156 7 847 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | S |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіноча футболка Philipp Plein. Модель блакитного кольору. Металева деталь з кристалами. Логотип на спині.
| Жіноча блакитна футболка без рукавів від Philipp Plein деталі: | |
| Код товару | PHILIPP_PLEIN_4000 |
| Бренд | Philipp Plein |
| Тип | Футболки без рукавів |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | S |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | SACC WTK2729 PJY002N 07 LIGHT BLUE |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Жіноча блакитна футболка без рукавів від Philipp Plein розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: PHILIPP_PLEIN_4000
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















