Футболки з малюнком від Twinset
Жіноча футболка з малюнком хустинки
4 784 3 827 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M |
|---|---|
| DiForte Ricco Площа Григоренка, 4 +38 063 586 97 37 | + |
Опис
Біла футболка Twin Set. Модель білого кольору. Малюнок у вигляді хустинки. Крій оверсайз.
| Жіноча футболка з малюнком хустинки від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_2802 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Футболки з малюнком |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | M |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 231LM2BEE/10657 |
Склад
95% viscosa, 5% elastane
Розмір і крій
| Жіноча футболка з малюнком хустинки від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_2802
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






































