Спідниці від Twinset
Жіноча джинсова спідниця з розрізом
10 712 8 570 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXS | S |
|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + |
Опис
Спідниця жіноча Twin Set. Синій колір моделі. Розріз спереду. Висока талія. Бічні кишені. Задні кишені.
| Жіноча джинсова спідниця з розрізом від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_3795 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | XXS, S |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 251AP2383/11453 |
Склад
99%CO 1%EA FOD:65%PL 35%CO RIC:100%PL
Розмір і крій
| Жіноча джинсова спідниця з розрізом від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_3795
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок





























