Спідниці від Kenzo
Жіноча джинсова спідниця з квіткою
22 828 18 262 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 25 | 26 |
|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + |
Опис
Жіноча спідниця Kenzo. Модель синього кольору. Принт у вигляді квітки. Застібка на блискавку та металевий гудзик. П’ять кишень. Висока посадка.
| Жіноча джинсова спідниця з квіткою від Kenzo деталі: | |
| Код товару | KENZO_5099 |
| Бренд | Kenzo |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Франція |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | 25, 26 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | FE52DJ2746B7 DM |
Склад
100.00 % CO COTTON
Розмір і крій
| Жіноча джинсова спідниця з квіткою від Kenzo розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: KENZO_5099
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















