Спідниці від Emporio Armani
Жіноча джинсова міні-спідниця з шортами
14 248 11 398 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 38 | 40 | 42 |
|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + |
Опис
Жіноча спідниця Emporio Armani. Модель блакитного кольору. Довжина міні. Прямий крій. Висока посадка. Застібка на гудзик. Нашивка з логотипом бренду позаду виробу.
| Жіноча джинсова міні-спідниця з шортами від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11500 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | 38, 40, 42 |
| Колір | Блакитний |
| Артикул виробника | EW004379 AF21623 MB003 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 100% COTTON
Розмір і крій
| Жіноча джинсова міні-спідниця з шортами від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11500
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок



















