Спідниці від Max Mara
Довга жіноча джинсова спідниця
12 168 6 084 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 36 | 38 |
|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + |
Опис
Спідниця жіноча Max Mara. Синій колір моделі. Асиметричне оздоблення. Бічні кишені у швах. Застібка-блискавка і гудзик позаду.
| Довга жіноча джинсова спідниця від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1213 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Спідниці |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | 36, 38 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 2425106071 005 |
Склад
Fabric 100% Cotton
Розмір і крій
| Довга жіноча джинсова спідниця від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1213
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






















