Блузи з бантом від Max Mara
Жіноча блуза з квітковим принтом
16 640 8 320 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 36 | 38 | 42 | 44 |
|---|---|---|---|---|
| DiForte Oro ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 192 36 26 | + | + | + | + |
Опис
Жіноча блуза Max Mara. Модель рожевого кольору з квітковим принтом. Висока горловина з бантом. Рукави з манжетами внизу. Вільний крій.
| Жіноча блуза з квітковим принтом від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_709 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Блузи з бантом |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2023 |
| Доступні розміри | 36, 38, 42, 44 |
| Колір | Квітковий |
| Артикул виробника | 2351111437 |
Склад
100% seta
Розмір і крій
| Жіноча блуза з квітковим принтом від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_709
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

























