Верхній одяг від Max Mara
Жіноча безрукавка бежевого кольору
18 616 7 436 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіноча безрукавка Max Mara. Модель бежевого кольору. Капюшон. Брендовий логотип. Дві бічні кишені. Застібка на кнопки.
| Жіноча безрукавка бежевого кольору від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1794 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 2525296012 025 |
Склад
Fabric 100% Polyester Lining 100% Polyester - Exclusive of decoration With Quilting virgin down
Розмір і крій
| Жіноча безрукавка бежевого кольору від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1794
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














