Класичні футболки від Bogner
Жіноча бежева вовняна футболка
9 620 7 696 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + | - | + | - | - |
| DiForte Bogner ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 073 546 49 99 | - | + | + | + | + | + |
Опис
Жіноча футболка Bogner. Модель бежевого кольору. Прямий крій. Короткий рукав. Кругла горловина. Натуральна шерсть у складі.
| Жіноча бежева вовняна футболка від Bogner деталі: | |
| Код товару | BOGNER_5477 |
| Бренд | Bogner |
| Тип | Класичні футболки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Весна - 2026 |
| Доступні розміри | 34, 36, 38, 40, 42, 44 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 5650 WINJA-1 9692-106 |
Склад
100%Вовна
Розмір і крій
| Жіноча бежева вовняна футболка від Bogner розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: BOGNER_5477
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














