Верхній одяг від Cappellini
Жіноча бежева куртка з кишенями
31 824 25 459 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Жіноча куртка Cappellini. Модель бежевого кольору. Великі кишені попереду. Висока горловина.
| Жіноча бежева куртка з кишенями від Cappellini деталі: | |
| Код товару | CAPPELLINI_669 |
| Бренд | Cappellini |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | 40 |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | M25598T3 05550 042 |
Склад
97%CO 3%EA
Розмір і крій
| Жіноча бежева куртка з кишенями від Cappellini розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: CAPPELLINI_669
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














