Класичні футболки від Max Mara
Жіноча біла укорочена футболка
4 680 3 744 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | M | L |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Жіноча футболка Max Mara. Модель білого кольору. Прямий крій. Короткий рукав. Кругла горловина. Бічні розрізи знизу виробу. Брендовий логотип ззаду на комірі.
| Жіноча біла укорочена футболка від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1970 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Класичні футболки |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | M, L |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 2615941031 001 |
Склад
fabric 100% Cotton
Розмір і крій
| Жіноча біла укорочена футболка від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1970
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














