Футболки з малюнком від Twinset
Жіноча біла майка з малюнком
4 368 2 184 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | M |
|---|---|---|---|
| DiForte Uno вул. Князя Романа, 11 +38 063 835 37 42 | + | + | + |
Опис
Жіноча майка Twin Set. Модель білого кольору. Кругла горловина. Широкі бретелі. Малюнок посмішки зліва на грудях.
| Жіноча біла майка з малюнком від Twinset деталі: | |
| Код товару | TWIN_SET_3169 |
| Бренд | Twinset |
| Тип | Футболки з малюнком |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2024 |
| Доступні розміри | XS, S, M |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | 241AP2250/00840 |
Склад
95%CO 5%EA
Розмір і крій
| Жіноча біла майка з малюнком від Twinset розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: TWIN_SET_3169
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок


















