Футболки з камінням від Emporio Armani
Жіноча біла футболка з коником декорованого стразами
8 580 6 864 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | L |
|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + |
Опис
Жіноча футболка Emporio Armani. Модель білого кольору. Прямий крій. Кругла горловина. Короткий рукав. Принт коника зі стразів на грудях.
| Жіноча біла футболка з коником декорованого стразами від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11490 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | Футболки з камінням |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - літо 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, L |
| Колір | Білий |
| Артикул виробника | EW003970 AF10003 U0006 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 100% COTTON
Розмір і крій
| Жіноча біла футболка з коником декорованого стразами від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11490
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок






















