домашній одяг від Emporio Armani
Жіноча атласна піжама чорного кольору
12 012 9 610 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS | S | L |
|---|---|---|---|
| EA ТЦ Магнус, вул. Шпитальна, 1 +38 093 671 93 84 | + | + | + |
Опис
Жіноча піжама Emporio Armani. Модель чорного кольору. Вільний крій. Довгий рукав. Комір з лацканами. Гудзики з логотипом бренду. Еластична резинка на талії.
| Жіноча атласна піжама чорного кольору від Emporio Armani деталі: | |
| Код товару | EMPORIO_ARMANI_11068 |
| Бренд | Emporio Armani |
| Тип | домашній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | XS, S, L |
| Колір | Чорний |
| Артикул виробника | EW001933 AF15910 FC027 |
Склад
COMPOSITION FABRIC: 100% POLYESTER
Розмір і крій
| Жіноча атласна піжама чорного кольору від Emporio Armani розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: EMPORIO_ARMANI_11068
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок




















