Худі та світшоти від HUGO BOSS
Яскраве чоловіче худі з написом
9 204 6 443 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XL | XXL |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Чоловіче худі Hugo Boss. Модель помаранчевого кольору. Капюшон. Білий брендовий напис спереду. Наскрізна кишеня. Еластичні манжети.
| Яскраве чоловіче худі з написом від HUGO BOSS деталі: | |
| Код товару | HUGO_BOSS_6043 |
| Бренд | HUGO BOSS |
| Тип | Худі та світшоти |
| Країна бренду | Німеччина |
| Сезон | Осінь - Зима 2023 - 2024 |
| Доступні розміри | XL, XXL |
| Колір | Помаранчевий |
| Артикул виробника | 50496661 821 |
Склад
100% Cotton
Розмір і крій
| Яскраве чоловіче худі з написом від HUGO BOSS розміра | |
| Бюст/Грудь | 96 см |
| Бедра | 92 cм |
| Талія | 74 см |
| Ріст моделі | 182 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: HUGO_BOSS_6043
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














