Плаття від Ralph Lauren
В’язана кашемірова сукня
24 440 19 552 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XXS | XS | S | M | L |
|---|---|---|---|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + | + | + | + | + |
Опис
Сукня Ralph Lauren. Модель коричневого кольору. Висока горловина. Змішана шерсть з кашеміром. Принт. Облягаючий силует.
| В’язана кашемірова сукня від Ralph Lauren деталі: | |
| Код товару | RALPH_LAUREN_2315 |
| Бренд | Ralph Lauren |
| Тип | Плаття |
| Країна бренду | США |
| Сезон | Осінь - Зима 2024 - 2025 |
| Доступні розміри | XXS, XS, S, M, L |
| Колір | Бежевий |
| Артикул виробника | 211955296001 |
Склад
80% WOOL 20% CASHMERE
Розмір і крій
| В’язана кашемірова сукня від Ralph Lauren розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: RALPH_LAUREN_2315
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок














