Верхній одяг від Woolrich
Утеплений приталений тренч
49 140 39 312 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | XS |
|---|---|
| DiForte Nero ТЦ Роксолана, Площа Соборна, 14 +38 093 498 97 79 | + |
Опис
Пальто жіноче Woolrich. Модель зеленого кольору. Пояс. Набивання Primaloft.
| Утеплений приталений тренч від Woolrich деталі: | |
| Код товару | WOOLRICH_7 |
| Бренд | Woolrich |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2022 - 2023 |
| Доступні розміри | XS |
| Колір | хакі |
| Артикул виробника | CFWWOU0689FRUT3081 614 |
Склад
62% Cotton, 38% Polyamide; 100% Polyester.
Розмір і крій
| Утеплений приталений тренч від Woolrich розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: WOOLRICH_7
Відгуки про товар
- 5
- 5
Карина
09 декабря 2022
Люблю этот бренд, все очень стильно смотрится)
- 5
Маша
27 сентября 2022
Стильный и необычный тренч) Сразу приглянулся)
Будьте в Курсі наших новинок


















