Верхній одяг від Max Mara
Укорочене жіноче пальто з великими ґудзиками
29 276 23 421 ₴
Наявність в магазині
| Розмір | 40 | 42 |
|---|---|---|
| DiForte Verde | + | + |
Опис
Жіноче пальто Max Mara. Модель синього кольору. Укорочена довжина. Вільний крій. Довгі рукави. Декоративні тканинні ремінці на манжетах. Відкладний комір. Застібка на великі гудзики.
| Укорочене жіноче пальто з великими ґудзиками від Max Mara деталі: | |
| Код товару | MAX_MARA_1674 |
| Бренд | Max Mara |
| Тип | Верхній одяг |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Осінь - Зима 2025 - 2026 |
| Доступні розміри | 40, 42 |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | 2525086031 015 |
Склад
Fabric 100% Virgin wool Except joining thread Lining 100% Cotton
Розмір і крій
| Укорочене жіноче пальто з великими ґудзиками від Max Mara розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: MAX_MARA_1674
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

















