З V подібним вирізом від Ermanno Ermanno Scervino
Темно-синє жіноче поло з комірем
18 980 15 184 ₴
Показати схожі товариОпис
Жіночий джемпер Ermanno Scervino. Модель синього кольору. V- образний виріз. Окантовна білого кольору. Кишеня на грудях з брендовою нашивкою.
| Темно-синє жіноче поло з комірем від Ermanno Ermanno Scervino деталі: | |
| Код товару | ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_1362 |
| Бренд | Ermanno Ermanno Scervino |
| Тип | З V подібним вирізом |
| Країна бренду | Італія |
| Сезон | Весна - 2025 |
| Доступні розміри | |
| Колір | Синій |
| Артикул виробника | D46EM001EO0 |
Склад
65%Viscose 35%Poliammide
Розмір і крій
| Темно-синє жіноче поло з комірем від Ermanno Ermanno Scervino розміра | |
| Бюст/Грудь | 85 см |
| Бедра | 92 см |
| Талія | 62 см |
| Ріст моделі | 179 см |
Повернення товару
- Всі затрати на повернення товару оплачує покупець. Виключення — товар неналежної якості.
- Повернення товару належної якості можливий лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації і використання, наявність оригінальної і неушкодженої упаковки і бірок).
- Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення
зв’яжіться з нашим менеджером по телефону: +38 (093) 737 37 08
Доставка і оплата
Ми пропонуємо своїм клієнтам кур’єрську доставку по Україні через Нову Пошту. Замовлення Ви отримаєте на наступний день після замовлення, якщо той був зроблений до 16.00. Безкоштовна доставка при оплаті на карту.
Ви можете оплатити товар через Нову пошту , переказом на банківську карту або зв’яжіться з менеджером, щоб вибрати більш зручніший спосіб оплати:
+38 (093) 737 37 08
Артикул: ERMANNO_ERMANNO_SCERVINO_1362
Відгуки про товар
Будьте в Курсі наших новинок

























